Anasayfa
2018-06-26 01:42:23 ( 167 izlenme )
Reklamlar

Gupse, kedi ve köpeği üzerinden seçim sonrası Türkiye mesajı verdi

Oyuncu Gupse Özay sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla adeta ülkenin seçim sonrası içinde bulunduğu siyasi duruma göndermede bulundu.
Son dönemin başarılı komedi oyuncularından Gupse Özay sadece kamera önünde değil, kamera arkasında da boy gösteren isimlerden… Oyuncu Barış Arduç’la yaşadığı aşkla magazin dünyasında da adından söz ettiren Özay, aynı zamanda tam bir hayvansever. Sosyal medya hesabı üzerinden köpekleriyle olan fotoğraflarını da bol bol paylaşan oyuncu hesabına yüklediği son fotoğrafla adeta seçim sonrası ülke gündemine bir gönderme yaptı. Sahip olduğu kedi ve köpeğinin aynı koltuk üzerinde yatarken çektiği bir fotoğrafı paylaşan Özay şu notu düştü: “Evin kızları… Aynı ailedesiniz, anlaşsanız ne iyi olur demiştim; ha anlaşamazsanız da birbirinize zarar vermeyin e mi diye de eklemiştim… Dinlemişler”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Osmanlı dizilerine verdiğiniz parayı Osmanlı eserlerine harcasaydınız, bu rezalet olmazdı Buluştuğu Kadının Gerçek hali ile Instagram'daki Fotoğraflarını Anlık Olarak Karşılaştıran Adamdan Efsane Instagram vs Gerçek Hayat Videosu! Basketbol Potasına Sıkışıp Kalınca İtfaiye Ekibi Tarafından Kurtarılan Kadın Adnan Oktar kaçarken yakalandı